Dlaczego my?

Żłobek “Pakuś”o miejsce jest wyjątkowe pod wieloma względami! 

1. Małe grupy pozwalają naszym ciociom poświęcić każdem dziecku uwagę, na którą zasługuje.

2. Spełniamy wszelkie wymogi Sanepidu, Straży Pożarnej oraz władz oświatowych, dzięki czemu nosimy miano żłobka i możemy świadczyć usługi odpowiedzialnie i na najwyższym poziomie.

3. W ramach czesnego oferujemy zajęcia z języka angielskiego codziennie przez pół godziny. Zajęcia są prowadzone na najwyższym poziomie przez doświadczoną metodyczkę. Dzieci osłuchują się z językiem obcym i przyswajają go w naturalny sposób za pomocą zabaw, gier z kartami obrazkowymi, piosenek, rymowanek i hostoryjek. Starsze dzieci zaczynają powtarzać pojedyncze słówka, a następnie całe zdania.
Jednocześnie rodzic na bieżąco jest informowany drogą meilową o zrealizowanym materiale, postępach grupy i sugestiach zabaw językowych w domu. Nie jest to typowy angielski w żłobku, a metoda, która przynosi wymierne efekty!

5. Oferujemy bogatą ofertę zajęć w ramach czesnego. Naszym zdaniem: im więcej aktywności, tym bardziej zaangażowane dzieci. Zabawy swobodne pojawiają się głównie rano i po podwieczorku, gdy oczekujemy na dzieci, częściej zastępujemy je zabawami ogólnorozwojowymi – manualnymi, plastycznymi, ruchowymi lub muzyczno-tanecznymi.

6. Żłobek “Pakuś” posiada dostęp do przestronnego placu zabaw, odseperowanego od osób trzecich, jak również do ogrodu. Wykorzystując do maksimum te warunki terenowe w ramach klubu ekologa angażujemy dzieci w sadzenie własnych ekologicznych warzyw i uprawianie mini rabatek kwiatowych. Zapewniamy dzieciom codzienny kontakt z naturą,  a jedyne co może nas ograniczać to pogoda.

7. Dla starszych  dzieci oferujemy szereg zajęć dodatkowych, wpływających na rozwój umysłowy małych geniuszy. Są to m.in. matematyka intuicyjna, czytanie globalne i język hiszpański, prowadzony na podobnych zasadach do jęz. angielskiego.

8. Najważniejsza jest dla nas komunikacja z Rodzicem – bieżący system informowania i stały kontakt, pozwalają nam zapewnić Państwa pociechom najlepsze warunki spędzania czasu i rozwoju. Doświadczona kadra jest zawsze do dyspozycji Rodziców.

9. Ponieważ dbamy o bezpieczeństwo naszych podopiecznych, w naszym żłobku znajdują się kamery – w salach i na placu zabaw.

Dziękujemy za zaufanie!

Żłobek "Pakuś"