Dlaczego my?

1.  Żłobek “Pakuś” to kameralna placówka, w której nad 12 dzieci pieczę sprawują aż 3 opiekunki. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego malucha i chcemy mu poświęcić tyle uwagi, ile potrzebuje. 

2. W ramach czesnego oferujemy zajęcia z języka angielskiego codziennie przez pół godziny. Zajęcia są prowadzone na najwyższym poziomie przez doświadczoną metodyczkę, a jednocześnie lektorkę metody Teddy Eddie i właścicielkę Centrum Edukacyjnego S-cool w Tarczynie. Dzieci osłuchują się z językiem obcym i przyswajają go w naturalny sposób za pomocą zabaw, gier z kartami obrazkowymi, piosenek, rymowanek i hostoryjek. Starsze dzieci zaczynają powtarzać pojedyncze słówka, a następnie całe zdania. 
Jednocześnie rodzic na bieżąco jest informowany drogą meilową o zrealizowanym materiale, postępach grupy i sugestiach zabaw językowych w domu. Nie jest to typowy angielski w żłobku, a metoda, która przynosi wymierne efekty!

3. Oferujemy bogatą ofertę zajęć w ramach czesnego. Naszym zdaniem: im więcej aktywności, tym bardziej zaangażowane dzieci. Ograniczamy zabawy swobodne (pojawiają się tylko rano i po podwieczorku, gdy oczekujemy na dzieci), a zastępujemy je zabawami ogólnorozwojowymi – manualnymi, plastycznymi, ruchowymi lub muzyczno-tanecznymi.

4. Żłobek “Pakuś” posiada dostęp do przestronnego placu zabaw, odseperowanego od osób trzecich, jak również do ogrodu. Wykorzystując do maksimum te warunki terenowe w ramach klubu ekologa angażujemy dzieci w sadzenie własnych ekologicznych warzyw i uprawianie mini rabatek kwiatowych. Zapewniamy dzieciom codzienny kontakt z naturą,  a jedyne co może nas ograniczać to pogoda. 

5. Dla starszych  dzieci oferujemy szereg zajęć dodatkowych, wpływających na rozwój umysłowy małych geniuszy. Są to m.in. matematyka intuicyjna, czytanie globalne i język hiszpański, prowadzony na podobnych zasadach do jęz. angielskiego.

6. Dzięki żłobkowemu systemowi komunikacji rodzice cały czas są na bieżąco – otrzymują wszelkei istotne informacje i mogą śledzić postępy dzieci. Doświadczona kadra jest zawsze do dyspozycji rodziców.

7. Ponieważ dbamy o bezpieczeństwo naszych podopiecznych, w naszym żłobku znajdują się kamery – w salach i na placu zabaw.

Żłobek "Pakuś"